Martin Horák  
& group  

Příjem satelitního digitalního vysílání.

Dodávky a montáž SAT zařízení

Jsme obchodně montážní firma zabívající se širokým spektrem činností. Ve všech oborech se snažíme vyjít vstříc zákazníkovi a přizpůsobit se jeho požadavkům.

Montáže

Zabýváme se montážemi satelitní techniky, především pro doácnosti a bytové domy. Pro české zákazníky zajišťujeme příjem českých programů ze satelitu. Dodávané pakety: Digi TV, Skilink a gital

Prodej

Dodáváme veškerou satelitní techniku potřebnou pro příjem, rozvod a distribuci signálu. Pro konkrétní informace prosím volejte na níže uvedený telefon.

Digitalní satelitní televize - o co se vlastně jedná (pro laiky)

Digitalní satelitní tv. je vlastně kabelová televize která se dá namontovat v podstatě kdekoliv kde je výhled na jižní oblohu. Signál je přijímán z družice speciálně k tomu určené (Astra, Intelsat). Zařízení se skládá z parabolické antény s příslušenstvím, kabelového rozvodu a přijímače umístěneho poblíž vaší televize. V přijímači je dekódovací karata která umožňuje sledování těch programů na které ji máte zakoupenou. Vždy obsahuje naše základní české programy (ČT1, ČT2, ČT24, Nova). Většina i všechny ostatní. Za příplatek lze přidat i speciální filmové kanály, nicméně v základu jsou již některé obsaženy. Mimo tyto takzvaně placené, můžete sledovat neplacené programy ze satelitu, které jsou ale v jiném jazyce (AN, NJ, FR....)

Toto zařízení Vám kompletně dodáme, namontujeme a odzkoušíme. Zařízení je vaším majetkem.

Máme skladem přijímače v různých cenových relacích. Od nejlevnějších .... až po značkové, velmi kvalitní i s HDD (nahráváním).

Digi tv

Od Digi za základní poplatek 260,-kč dostanete zapůjčené zařízen na které budete přijímat cca 35 programů v češtině a dalších cca 30 v evropských jazicích. Základní montáž má zákazník, při závazku na jeden rok, zdarma. Zapůjčené kompletní zařízení také. Zákazník doplácí pouze za délku kabelu nad 10m a speciální práce. V ceně je i jedna cesta k zákazníkovi, případnou další již hradí. Bližší info na WWW.DIGI.TV Bohužel s firmou DIGI TV jsme museli ukončit spolupráci, dále nemontujeme, zajišťujeme jen opravy.

Kontakty

Kontakty: