Martin Horák  
& group  

 

Elektroinstalace - opravy a rekonstrukce
 

Naše firma nabízí profesionální opravy a rekonstrukce elektroinstalace. Máte ve Vaší domácnosti poruchu elektro instalace? Chystáte rozsáhlejší rekonstrukci elektroinstalace ve Vašem domě či bytě? Pak Vám můžeme pomoci, provádíme opravy instalace elektro pro domácnosti.

Vaše problémy okolo elektroinstalace vyřešíme rychle, protože si uvědomujeme, že bez elektřiny a fungující elektroinstalace nemůže moderní domácnost existovat.

Vedle rychlých zásahů na opravu elektroinstalace nabízíme širokou paletu dalších elektroinstalačních prací, flexibilitu a seriózní jednání.

 

Elektroinstalace - práce větších rozsahů pro firmy

 

Naše firma provádí opravy a rekonstrukce instalace elektro i v rozsáhlých projektech Vyškova, Brna a okolí. Vaší firmě či instituci můžeme nabídnout seriózní jednání, profesionalitu a dodržení dohodnutých termínů. Nabízíme:

 

Kontaktujte nás - Brno a okolí

Nejlépe se o řešení Vašeho problému s elektro instalací dozvíte při telefonickém kontaktu. Sdělíme Vám, zda jsme schopni Vaše požadavky uspokojit, v jakém termínu a za kolik

 

Nonstop havarijní servis ve Vyškově, Brně a blízkém okolí. Elektrikáři jsou k dispozici 24 hodin denně, v případě havárie přijedou v nejkratším možném čase

 

Kontakty: